PŘÍRODNÍ LÉČENÍ

Jiří Šumpík

Isis Seichim

Seichim pochází z egyptského slova "Sekhem", které se překládá jako "Síla sil". Seichim je prastaré a svaté. Je to pokročilá forma léčení pokládáním rukou; jeho charakteristika je zvuk a symboly a říká se, že je Seichim prapůvodní formou všech systémů, které léčí pokládáním rukou. Předpokládá se, že Seichim původně vzniklo v časech Atlantidy. V nové době se dá Seichim vysledovat zpět až k mayské civilizaci v Jižní Americe, než bylo zavedeno v Egyptě. Jiní ovšem tvrdí, že je původem ze starého Egypta. I když je jeho esence prastará, můžeme se dnes dívat na Seichim jako na systém nový a vzrušující. Seichim je více, než jednoduché léčení pokládáním rukou, Seichim je pokročilou formou telepaticky nastaveného léčení a vede k většímu rozvoji a pochopení tvého duchovního Já. Seichim je formou léčebné energie s jinou vibrační frekvencí, než zdejší Reiki. Zde můžeme pracovat cíleně s určitými tématy. Také zde je používána metoda pokládáním rukou i léčení na dálku. Energie je popisována jako perleťová nebo opalizující. A však se všemi energiemi, lhostejno jak vypadá kanál, přijde energie taková, jaká je přenášena. Když vidíš tuto energii jako červenou, potom je pro tebe Seichim červené. I když někdo jiný vidí tuto energii zelenou, neznamená to, že to vidí špatně, protože energie přichází taková, jakou ji potřebuješ. Isis Seichim je pociťována jako velmi ženská. Je jako krásná, teplá koupel nebo čokoládová tyčinka,jako štěňátko, pohodlná a velmi láskyplná. Pracujeme-li s touto energií, vidí mnozí z nás Isis nebo cítí jej í přítomnost. Tato energie je vyživující, utěšující a vyživující.

Jak se liší Isis Seichim od reiki?

ImageEnergie Seichim se zdá být všeobecně ženštější, než Reiki. Zdá se být jemnější. Čištění pomocí Seichim je hlavně emocionální a duchovní, přičemž Reiki normálně vyplavuje tělesné a duchovní trosky, které je třeba recyklovat. To však neznamená, že nemůžeš po Seichim onemocnět chřipkou nebo že tě nemůže Reiki vyzdvihnout na špici. Může.... Hlavní význam tkví v tom, že energie proudí jinak. Seichim pracuje více než Reiki na emocionálních a duchovních tělech. Zdá se také, že Seichim je více energií vodní a Reiki energií ohně.

Spojení Seichim k obvyklé reiki:

Seichim má mnohem více symbolů, než obvyklé Reiki. V Reiki existují čtyři tradiční symboly, přičemž v Isis Seichim je jich více než osmnáct. Říká se, že nám energie Seichim pomáhá vidět nebo chápat posvátnou geometrii vesmíru počtem daných symbolů. Je těžké pochybovat. Jednou bylo řečeno, že symboly jsou obrazy s určitou energií, takže každý obraz má jinou energii. Znamená to, že je Seichim schopno učinit více, než Reiki? Symboly Seichim nejsou považovány za tajné. Nikdo se nepodívá na symbol, který byl kanelován a neřekne, že to je krám, protože to není tradiční symbol. Není žádný tlak na to, označovat symboly za "tradiční" nebo dokonce "netradiční". Když byly symboly chanelovány, byl jediným symbolem symbol nekonečna. Od té doby, co energie Seichim umožňuje, aby měli lidé lepší náhled na posvátnou geometrii a liberální náhled na symboly, není skutečně žádný div, že má Seichim tolik symbolů. Reiki je také považována za orientálně kořeněnou energii (Kanji symbolů, japonské názvy metod,atd.). Seichim je považována za egyptskou se svým základem v posvátných symbolech z oblasti starého Egypta a starých egyptských Božstev, jako Isis, Sechmet a Ra. Místo, aby byla kořeněná nebo cokoliv jiného, je energie pravděpodobně ovlivněna lidmi, kteří s ní nejdéle pracují.

Proč je energie nazývána lsis Seichim?

ImageTato energie se nazývá Isis Seichim, protože proudí od bohyně Isis. Isis je předobrazem nejvyšší léčitelky a je naší podporou ve všem, co se o této energii učíme. Hleď na ni jako na našeho sponzora této energie.

Jak se odlišuje Isis Seichim od ostatních větví Seichim?

Isis Seichim má nejprve a především základ v ISIS. Většina ostatních typů Seichim mají základ u Sechmeta, pokud vůbec božství používají. Isis Seichim má ještě daleko více symbolů a jiné symboly, než ostatní typy Seichim. Některé ze symbolů jsou také děleny, ať už jakkoliv. Isis Seichim nemá přísný systém podpory. Někteří mistři používají třístupňovou metodu Reiki; někteří mistři používají dvouúrovňový systém: praktikové/ mistři a někteří mistři nechají jednoduše rozhodnout tvé Vyšší Já, jak jsi daleko. Isis Seichim se nedělí na různé základní energie, jako u Tera-Mai TM Seichim. Isis Seichim nepožaduje, abys při práci s Isis Seichim opustil /a všechny ostatní systémy. Zdá se, že je Isis Seichim nejženštější energií, která byla kdy získána nebo jakou se někdo někdy učil. V Isis Seichim se učíte 15 symbolů, které mnohonásobně zesilují energie – a jsou vynikající pro - odpuštění, posílení konkrétní situace, zpracování energií minulých životů a karmy, rozpuštění energetických blokád, vyrovnanost a další.

V Isis Seichim se učíte 15 symbolů, které mnohonásobně zesilují energie – a jsou vynikající pro - odpuštění, posílení konkrétní situace, zpracování energií minulých životů a karmy, rozpuštění energetických blokád, vyrovnanost a další.

Zasvěcení probíhá na dálku. Lze dohodnout i kontaktně.

Typ: Cena:           
Zasvěcení uživatel 1. Stupeň: 2000,-Kč
Zasvěcení 2. Stupeň/Učitel: 1500,-Kč
Certifikát a skripta obdržíte emailem.  

Předpoklady pro zasvěcení

• Do Isis Seichim 1 může být zasvěcen absolvent Reiki 2, nebo 2.st. jiného energetického systému.
• Do Isis Seichim mistr, může být zasvěcen mistr učitel jakéhokoliv energetického systému.

Pro koho je zasvěcení vhodné:

Po dohodě budete zasvěceni v kteroukoliv denní, nebo noční dobu ve vzájemně dohodnutém čase. Další informace o zasvěcení na dálku najdete v sekci Zasvěcení na dálku.

 
 
|Úvod| |Kurzy| | Články s duchovní tematikou | |Svíčky||Léčení v pyramidě| |Kontakt|

© 2012 Lecitelstvihk.cz